20اسفند

تشکیل کمیته بازسازی و کمک رسانی به مناطق سیل زده جنوب استان سیستان و بلوچستان

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از تشکیل کمیته بازسازی و کمک رسانی به مناطق سیل زده خبر داد و گفت: روز دوشنبه دومین محموله مواد غذایی و کالاهای اساسی که توسط خیرین و فعالان اقتصادی چابهار تامین شده بود برای توزیع به هلال احمر تحویل داده شد.

مشاهده بیشتر
16بهمن

چهار هزار میلیارد تومان طرح سرمایه‌گذاری در منطقه آزادچابهار به قرارداد تبدیل شده است

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، گفت: چهار هزار میلیارد تومان طرح سرمایه‌گذاری در منطقه آزادچابهار به قرارداد تبدیل شده است و تا پایان سال 50 هزار میلیارد تومان طرح‌ها تبدیل به قرارداد خواهد شد.

مشاهده بیشتر
01آذر

نمایشگاه کیش اینوکس

نمایشگاه «کیش اینوکس» بزرگترین رویداد اقتصادی کشور و فرصت خوبی برای معرفی مزیت‌های مناطق آزاد بود و از چهاردهم تا هیجدهم آبانماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش برگزار شد.

مشاهده بیشتر
27شهریور

نشست سرمایه گذاران چینی فعال در صنعت هتل‌سازی با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار

یکی از شرکت‌های چینی علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در حوزه هتل‌سازی، شرکت چینی nan tan technology فعال در احداث هتل و اقامتگاه‌های لوکس در سومین روز نمایشگاه بین‌المللی سیفیت شیامین چین با امير مقدم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار دیدار و گفت‌وگو کردند.

مشاهده بیشتر
22مرداد

استقبال کشورهای خارجی برای حضور در چابهار

امیر مقدم: با استفاده از پتانسیل خدادادی و موقعیت ژئوپولوتیک چابهار، این بندر می‌تواند به پایگاهی برای تبادلات ترانزیتی در کریدور تجاری شمال به جنوب تبدیل شده و نقطه اتصالی برای تجارت آسیای میانه و مرکزی باشد.

مشاهده بیشتر
04مرداد

تقدیر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از برگزار کنندگان و شرکت کنندگان دومین نمایشگاه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در مشهد مقدس

امیر مقدم رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، از کلیه دست اندرکاران و همکاران در برگزاری دومین نمایشگاه معرفی بسته‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در مشهد مقدس تقدیر کرد.

مشاهده بیشتر
27خرداد

انقلاب ریلی دولت سیزدهم در سیستان و بلوچستان / آغاز عملیات 3 پروژه ریلی مهم در شرق ایران

معاون وزیر راه و شهرسازی ‌و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور گفت: ‌عملیات راه‌آهن زاهدان ـ چابهار، عملیات روسازی راه‌آهن خاش ـ ایرانشهر و عملیات اجرایی قطعه سوم باند دوم محور ریلی زاهدان ـ خاش آغاز شد.

مشاهده بیشتر
16خرداد

بهره‌مندی بیش از 1200 نیروی خدماتی منطقه آزاد چابهار از بیمه درمان تکمیلی

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری، توسعه تجارت و صید صنعتی منطقه آزاد چابهار از بهره‌مندی بیش از 1200 نیروی خدماتی از بیمه درمان تکمیلی گروهی خبر داد.

مشاهده بیشتر
19اردیبهشت

معرفی 50 بسته سرمایه‌گذاری منطقه آزاد چابهار در اکسپو 2023 ایران

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد چابهار از حضور این منطقه آزاد در بزرگ‌ترین رویداد اقتصادی کشور و معرفی 50 بسته سرمایه‌گذاری به ارزش 700 میلیون یورو در نمایشگاه تجاری اکسپو ایران خبر داد.

مشاهده بیشتر
09اردیبهشت

چابهار، پیشقراول رشد تولید

امیر مقدم، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار در یادداشتی از برنامه های این منطقه در راستای تحقق شعار سال گفته است.

مشاهده بیشتر
11بهمن

کیفی سازی خدمات با رویکرد اقتصادی شدن فعالیت‌ها برنامه ویژه شرکت سرمایه‌گذاری منطقه آزاد چابهار

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری، توسعه تجارت و صید صنعتی منطقه آزاد چابهار، از برنامه‌های آتی این مجموعه برای رونق هر چه بیشتر منطقه آزاد چابهار می‌گوید.

مشاهده بیشتر
27مهر

سواحل مکران تا سال ۱۴۰۵ متحول می‌شود

دبیر شورایعالی توسعه سواحل مکران گفت: سواحل مکران با ظرفیت‌هایی که دارد و با عزم جدی دولت، کمک و همراهی مردم و مسوولان و تعریف یک برنامه توسعه‌ای تا سال ۱۴۰۵ متحول و مشکلات پیش رو آن مرتفع می‌شود.

مشاهده بیشتر
24مهر

دعوتنامه شرکت در مزایده عمومی فروش کنسرو تن ماهی

دعوتنامه شرکت در مزایده عمومی شرکت سرمایه گذاری توسعه تجارت و صید صنعتی منطقه آزاد چابهار در نظر دارد، کنسرو تون ماهی موجود خود را از طریق مزایده عمومی به اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط که تمایل به شرکت در مزایده دارند به فروش برساند، متقاضیان بایستی با در نظر گرفتن مراتب قید شده […]

مشاهده بیشتر
29مرداد

فراخوان واگذاری سالن نمایشگاه و مرکز همایش های بین المللی

شرکت سرمایه گذاری توسعه تجارت و صید صنعتی منطقه آزاد چابهار در نظر دارد سالن نمایشگاه و مرکز همایش های بین المللی را از طریق فراخوان عمومی به اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط که تمایل به شرکت در فراخوان دارند به روش اجاره واگذار نماید. متقاضیان بایستی با در نظر گرفتن مراتب قید شده […]

مشاهده بیشتر
24مرداد

نبض اقتصاد ۵ تریلیون دلاری هند در چابهار می‌زند

مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار در یادداشتی برگزاری رویداد روز چابهار 2022 در بمبئی را نشان از آن دانست که هندوستان مسیر چابهار را جایگزین پاکستان نکرده است ولی یادآور شد که هند تا ابد معطل چابهار نمی‌ماند.

مشاهده بیشتر
12مرداد

بندر چابهار، اهرمی برای ایجاد یک انقلاب تجاری در منطقه

با افزایش رقابت کشور‌ها برای گسترش تجارت خود، بندر چابهار با توجه به موقعیت ژئوپولیتیک خود، پتانسیل آن را دارد که انقلاب تجاری در منطقه ایجاد کند.

مشاهده بیشتر
21تیر

تقویت، بسترسازی، ایجاد فرصت های سرمایه گذاری در حوزه های شیلاتی سواحل مکران

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه تجارت و صید صنعتی منطقه آزاد چابهار از برگزاری نشست مشترکی جهت تقویت، ایجاد بسترهای سرمایه گذاری و تسهیل در حوزه های شیلاتی در سواحل مکران با هدف جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی خبر داد.

مشاهده بیشتر
25خرداد

چابهار امن‌ترین مسیر دسترسی تجار کشورهای منطقه به بازارهای جهانی است

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: چابهار ارزان‌ترین، اقتصادی‌ترین و امن‌ترین مسیر دسترسی تجار کشورها به بازارهای منطقه‌ای و جهانی است.

مشاهده بیشتر
03خرداد

پیام مدیرعامل شرکت به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر

محسن علی گلشنی عضو هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد چابهار و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه تجارت و صید صنعتی در پیامی فرارسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر را تبریک و تهنیت گفت.

مشاهده بیشتر
01خرداد

منطقه مکُران، باید به عنوان موتور پیشران توسعه ملی تلقی شود

دبیر اجرایی شورای توسعه سواحل مکُران با تاکید بر اینکه منطقه مکُران، باید به عنوان موتور پیشران توسعه ملی تلقی شود گفت: نگاه ما به این منطقه، یک نگاه با کارکرد در سطح محلی، ملی، منطقه‌ای و جهانی است.

مشاهده بیشتر