11بهمن

کیفی سازی خدمات با رویکرد اقتصادی شدن فعالیت‌ها برنامه ویژه شرکت سرمایه‌گذاری منطقه آزاد چابهار

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری، توسعه تجارت و صید صنعتی منطقه آزاد چابهار، از برنامه‌های آتی این مجموعه برای رونق هر چه بیشتر منطقه آزاد چابهار می‌گوید.

مشاهده بیشتر
27مهر

سواحل مکران تا سال ۱۴۰۵ متحول می‌شود

دبیر شورایعالی توسعه سواحل مکران گفت: سواحل مکران با ظرفیت‌هایی که دارد و با عزم جدی دولت، کمک و همراهی مردم و مسوولان و تعریف یک برنامه توسعه‌ای تا سال ۱۴۰۵ متحول و مشکلات پیش رو آن مرتفع می‌شود.

مشاهده بیشتر
24مهر

دعوتنامه شرکت در مزایده عمومی فروش کنسرو تن ماهی

دعوتنامه شرکت در مزایده عمومی شرکت سرمایه گذاری توسعه تجارت و صید صنعتی منطقه آزاد چابهار در نظر دارد، کنسرو تون ماهی موجود خود را از طریق مزایده عمومی به اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط که تمایل به شرکت در مزایده دارند به فروش برساند، متقاضیان بایستی با در نظر گرفتن مراتب قید شده […]

مشاهده بیشتر
29مرداد

فراخوان واگذاری سالن نمایشگاه و مرکز همایش های بین المللی

شرکت سرمایه گذاری توسعه تجارت و صید صنعتی منطقه آزاد چابهار در نظر دارد سالن نمایشگاه و مرکز همایش های بین المللی را از طریق فراخوان عمومی به اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط که تمایل به شرکت در فراخوان دارند به روش اجاره واگذار نماید. متقاضیان بایستی با در نظر گرفتن مراتب قید شده […]

مشاهده بیشتر
24مرداد

نبض اقتصاد ۵ تریلیون دلاری هند در چابهار می‌زند

مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار در یادداشتی برگزاری رویداد روز چابهار 2022 در بمبئی را نشان از آن دانست که هندوستان مسیر چابهار را جایگزین پاکستان نکرده است ولی یادآور شد که هند تا ابد معطل چابهار نمی‌ماند.

مشاهده بیشتر
12مرداد

بندر چابهار، اهرمی برای ایجاد یک انقلاب تجاری در منطقه

با افزایش رقابت کشور‌ها برای گسترش تجارت خود، بندر چابهار با توجه به موقعیت ژئوپولیتیک خود، پتانسیل آن را دارد که انقلاب تجاری در منطقه ایجاد کند.

مشاهده بیشتر
21تیر

تقویت، بسترسازی، ایجاد فرصت های سرمایه گذاری در حوزه های شیلاتی سواحل مکران

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه تجارت و صید صنعتی منطقه آزاد چابهار از برگزاری نشست مشترکی جهت تقویت، ایجاد بسترهای سرمایه گذاری و تسهیل در حوزه های شیلاتی در سواحل مکران با هدف جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی خبر داد.

مشاهده بیشتر
25خرداد

چابهار امن‌ترین مسیر دسترسی تجار کشورهای منطقه به بازارهای جهانی است

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: چابهار ارزان‌ترین، اقتصادی‌ترین و امن‌ترین مسیر دسترسی تجار کشورها به بازارهای منطقه‌ای و جهانی است.

مشاهده بیشتر
03خرداد

پیام مدیرعامل شرکت به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر

محسن علی گلشنی عضو هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد چابهار و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه تجارت و صید صنعتی در پیامی فرارسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر را تبریک و تهنیت گفت.

مشاهده بیشتر
01خرداد

منطقه مکُران، باید به عنوان موتور پیشران توسعه ملی تلقی شود

دبیر اجرایی شورای توسعه سواحل مکُران با تاکید بر اینکه منطقه مکُران، باید به عنوان موتور پیشران توسعه ملی تلقی شود گفت: نگاه ما به این منطقه، یک نگاه با کارکرد در سطح محلی، ملی، منطقه‌ای و جهانی است.

مشاهده بیشتر
04اردیبهشت

موافقت سازمان هواپیمایی با ساخت فرودگاه منطقه آزاد چابهار بررسی اجرای طرح جدید بنزینی در سراسر کشور

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی از موافقت سازمان هواپیمایی کشوری برای ساخت فرودگاه جدید چابهار خبر داد و گفت:‌برای اجرای طرح بنزینی در قشم منتظر ابلاغ دولت هستیم.

مشاهده بیشتر
23فروردین

درون‌زایی اقتصادی، محور برنامه‌های توسعه‌ای چابهار است

عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: درون‌زایی اقتصادی، محور همه برنامه‌های توسعه‌ای در چابهار و سواحل مکُران است و درواقع توسعه درون‌زا در چابهار می‌تواند توسعه را به همه جغرافیای سواحل مکُران پمپاژ کند.

مشاهده بیشتر
21فروردین

چابهار بهشت آبزی‌پروری کشور و منطقه آزاد، کلید تکمیل زنجیره تولید

محسن علی گلشنی
چابهار - ایرنا - چابهار بهشت آبزی‌پروری کشور و منطقه آزاد، کلید تکمیل زنجیره تولید به شمار می‌رود. صید سنتی و شناورهای فرسوده، جدیی‌ترین چالش صیادان بلوچ است و رفع این مشکلات، بهره‌وری صید را افزایش می‌دهد.

مشاهده بیشتر
17فروردین

چابهار محور گفت‌وگوی امیرعبداللهیان با معاون نخست‌وزیر ازبکستان

وزیر امور خارجه کشورمان، با عمر رزاق اف معاون نخست وزیر ازبکستان در خصوص روابط دو کشور و موضوعات مهم منطقه دیدار و گفتگو کرد.

مشاهده بیشتر
06فروردین

تبریک سال جدید

محسن علی گلشنی عضو هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد چابهار و مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری توسعه تجارت و صید صنعتی طي پيامي نوروز 1401 را تبريك گفتند.

مشاهده بیشتر
24اسفند

تامین زیرساخت در حوزه دریا اولویت اصلی منطقه آزاد چابهار است

مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه چابهار سرزمین سرمایه‌گذاری و تولید و تجارت به شمار می‌رود گفت: توسعه زیرساخت در حوزه دریا اولویت اصلی در كنار ساير زيرساخت هاي منطقه آزاد چابهار است.

مشاهده بیشتر
15اسفند

پانزدهم اسفند ماه روز درختکاری

به مناسبت فرا رسیدن هفته منابع طبیعی، مراسم روز درختکاری امروز (یکشنبه 15 اسفند ماه) در محل شرکت توسعه تجارت و صید صنعتی برگزار شد.

مشاهده بیشتر
15اسفند

احیای مجدد امید فعالان اقتصادی با پیگیری و تبیین دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی شنبه (14 اسفندماه) مجلس و در جریان بررسی موارد ارجاعی از کمیسیون تلفیق در بخش درآمدی لایحه بودجه 1401، با 123 رأی موافق، بند (ش) تبصره 6 قانون بودجه 1401 را حذف کردند.

مشاهده بیشتر
09اسفند

آگهی مناقصه تولید و بسته بندی کنسرو تن ماهی

شرکت سرمایه گذاری، توسعه تجارت و صید صنعتی منطقه آزاد چابهار در نظر دارد از طریق مناقصه عمومی براساس مشخصات، در اسناد مناقصه با اطلاعات مندرج در بند (ب) آگهی با تولید کنندگان واجد شرایط قرارداد منعقد نماید.

مشاهده بیشتر
08اسفند

ایران نقطه تلاقی کریدور شمال-جنوب و کمربند شرق-غرب/نقش چابهار در کریدور شمال جنوب

«کریدور حمل و نقل بین المللی شمال-جنوب» ظرفیت‌ ایجاد چارچوبی برای یک شبکه ارتباطی پرقدرت از اقیانوس هند تا کشورهای بالتیک و اسکاندیناوی را دارد و موقعیت جغرافیایی به ایران اجازه می‌دهد نقش چهارراه این مسیر و طرح «یک‌جاده-یک‌کمربند» چین را داشته باشد.

مشاهده بیشتر